Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 15

15 Wrz

Dr inż. arch. Monika Szopińska-Mularz w finale Nagród Naukowych „Polityki”

Celem konkursu „Polityki” jest promowanie wartościowych wzorów kariery oraz osiągnięć młodych naukowców w Polsce.
15 Wrz

Jesienna Szkoła Tribologiczna

Konferencja stanowi platformę wymiany wiedzy z zakresu tribologii obejmującej m.in. problemy tarcia i zużycia w praktyce przemysłowej, biotribologię i sztuczną inteligencję w tribologi.

14 Wrz

Współpraca z Akademią Sztuki Wojennej

Porozumienie zakłada współpracę obu uczelni w zakresie działalności naukowo-badawczej w obszarze nauk humanistycznych i społecznych.
14 Wrz

XV Festiwal Natchnieni Bieszczadem

Festiwal to wyjątkowe wydarzenie promujące województwo podkarpackie i lokalną kulturę. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Politechnika Rzeszowska.

11 Wrz

Laboratorium Wodorowe Politechniki Rzeszowskiej

W laboratorium będą prowadzone prace badawcze związane z procesami spalania wodoru i mieszanek zawierających wodór. Wypracowane rozwiązania znajdą zastosowanie w energetyce, lotnictwie i kosmonautyce.
07 Wrz

Nauka dla Obronności i Bezpieczeństwa

Celem konferencji była wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących bezpieczeństwa i obronności, a także modernizacji polskiej armii i przemysłu zbrojeniowego.

07 Wrz

Zaproszenie na Konferencję „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i...

Rzeszowska konferencja energetyczna to jedno z największych spotkań naukowych i biznesowych w południowo-wschodniej Polsce oraz liczące się w kraju wydarzenie w branży energetycznej.
01 Wrz

Wystawa filatelistyczna „Lotnictwo i kosmos. Podróż w przestrzeń” – zapowiedź

Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów 60-lecia Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości