Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 17

07 Wrz

Nauka dla Obronności i Bezpieczeństwa

Celem konferencji była wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących bezpieczeństwa i obronności, a także modernizacji polskiej armii i przemysłu zbrojeniowego.
07 Wrz

Zaproszenie na Konferencję „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i...

Rzeszowska konferencja energetyczna to jedno z największych spotkań naukowych i biznesowych w południowo-wschodniej Polsce oraz liczące się w kraju wydarzenie w branży energetycznej.

01 Wrz

Wystawa filatelistyczna „Lotnictwo i kosmos. Podróż w przestrzeń” – zapowiedź

Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów 60-lecia Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
31 Sie

Występ Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej w Macedonii

W Międzynarodowym Festiwalu w Ochrydzie brały udział zespoły z Polski, Chorwacji, Macedonii, Serbii i Rumuni.

29 Sie

Wizyta rekrutacyjna w Wietnamie

Wyjazd dotyczył kontynuacji współpracy z wietnamską firmą Vintraco JSC w zakresie rekrutacji kandydatów na studia naszej uczelni.
28 Sie

Święto Lotnictwa Polskiego - życzenia

Życzenia z okazji Święta Lotnictwa Polskiego

23 Sie

Centrum Innowacji Erasmus HUB_Oferta Programu Erasmus

Spotkanie dotyczyło oferty programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz terminów aplikacji na poszczególne działania w Akcji 1 i w Akcji 2.
21 Sie

Zmarła Elżbieta Antas

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Elżbiety Antas.

Archiwum wiadomości