Podstrona: Zaproszenie na bezpłatny kurs języka japońskiego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na bezpłatny kurs języka japońskiego

2022-10-13 , red.  Mateusz Szal
Zaproszenie na bezpłatny kurs języka japońskiego

Centrum Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych, zarówno studentów, jak i pracowników, na bezpłatny kurs języka japońskiego, który poprowadzi lektorka z Japonii Hiroko Kunishima.

Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w sześciu grupach kursowych (pięć grup początkujących oraz jedna kontynuująca) i będą prowadzone w języku angielskim.

Zajęcia będą realizowane w następujących grupach:

• wtorek 16:00-17:30,
  • wtorek 18:00-19:30 – grupa kontynuująca naukę,
  • środa 16:00-17:30,
  • środa 18:00-19:30 – grupa dla pracowników naszej uczelni,
  • czwartek 16:00-17:30,
  • czwartek 18:00-19:30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy dokonywać rezerwacji, wypełniając formularz zamieszczony na stronie Centrum Języków Obcych.

Zapisy można dokonywać do soboty 15 października br. do godziny 18:00. Osoby zarejestrowane na zajęcia zostaną powiadomione drogą mailową (decyduje kolejność zgłoszeń). Kurs rozpocznie się w trzecim tygodniu października. Pytania dotyczące kwestii organizacyjnych prosimy kierować do dr. Mateusza Szala (mszal@prz.edu.pl).