Podstrona: Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz

2018-02-09
Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz

8 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej przebywali z wizytą przedstawiciele Korea Business Center Warszawa. Rozmowy z władzami naszej uczelni dotyczyły m.in. przyszłej współpracy z uczelniami z Korei Południowej.

W spotkaniu uczestniczył dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej PRz, oraz prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp, dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz. Wśród gości znalazł się Jongseob Lee, dyrektor Korea Business Center Warszawa, Hyunsoo Choi, wicedyrektor Korea Business Center Warszawa, Małgorzata Błaszczak, doradca ds. rozwoju projektów Korea Business Center Warszawa, oraz Andrzej Rybka, dyrektor biura Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”.

Rozmowy dotyczyły współpracy w zakresie branży lotniczej oraz zainicjowania współpracy Politechniki Rzeszowskiej z uczelniami z Korei Południowej. Jednym z elementów spotkania była wizyta w Inkubatorze SAMSUNG, którego siedziba mieści się na Politechnice Rzeszowskiej.