Podstrona: Politechnika Rzeszowska zaprasza na Dni Otwarte / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska zaprasza na Dni Otwarte

2023-04-04 , red.  Katarzyna Ciszewska
Politechnika Rzeszowska zaprasza na Dni Otwarte

Dni Otwarte na Politechnice Rzeszowskiej odbędą się 20-21 kwietnia. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni wyższej. Będzie to także doskonała okazja do poznania oferty edukacyjnej i zaplecza dydaktycznego uczelni.

W ramach Dni Otwartych uczelnia oferuje odwiedzającym m.in.: strefę wystawienniczą wydziałów i jednostek Politechniki Rzeszowskiej oraz kół naukowych i organizacji studenckich, inspirujące wykłady i ciekawe prezentacje na temat kierunków studiów. Uczestnicy będą mieli okazję do spotkań ze studentami, obejrzenia niezwykłych pokazów fizycznych i chemicznych. Uczelnia oferuje także atrakcje podczas ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak musi być poprzedzone rejestracją grupową.

Szczegółowe informacje i program wydarzenia są dostępne na stronie: dniotwarte.prz.edu.pl