Podstrona: Nowy numer Gazety Politechniki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nowy numer Gazety Politechniki

2017-08-01 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Kultura
Nowy numer Gazety Politechniki

"Gazeta Politechniki" jest pismem pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej, wydawanym od stycznia 1994 r. i na trwałe umiejscowiła się w społeczności akademickiej Uczelni. Stanowi ona kontynuację (ale w odmiennej formule merytorycznej i edytorskiej), wydawanych w latach 1988 - 1993 "Wiadomości Rektorskich" i jest najstarszym pismem akademickim na Podkarpaciu, a jednym z najstarszych w kraju.

Zapraszamy do lektury Gazety Politechniki 5-6/2017. W numerze zamieszczone są m.in. artykuły dotyczące uroczystości 40-lecia Ośrodka Kształcenia Lotniczego oraz nadania Tadeuszowi Ferencowi godności doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej.

Zachęcamy również do zapoznania się z archiwalnymi numerami pisma na stronie http://gazeta.prz.edu.pl/