Podstrona: Motomikołaje z Politechniki Rzeszowskiej. Studencka akcja charytatywna / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO] Motomikołaje z Politechniki Rzeszowskiej. Studencka akcja charytatywna

2016-12-06 , red.  Artur Polakiewicz
[FOTO] Motomikołaje z Politechniki Rzeszowskiej. Studencka akcja charytatywna

4 grudnia studenci z koła naukowego Formuła Student wraz z podkarpackimi motocyklistami odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Łopuszce Małej.

Studenci-konstrukotrzy wykonali pokazowy przejazd bolidem i opowiadali o nim młodym pasjonatom wyścigów. – Wielu pytało, czy sami to zbudowaliśmy. Tym bolidem pokazaliśmy im, jakie duże możliwości stwarza studiowanie na Politechnice Rzeszowskiej. Cieszę się, że mieliśmy okazję w czymś takim uczestniczyć. Potrzebne są takie akcje. Dają wiele radości– powiedział Wiktor Żychowski, student z koła naukowego Formuła Student.

Obecność studentów w domu dziecka to finalny punkt akcji charytatywnej zorganizowanej przez członków forum "Podkarpackie 2 Kółka". W przedsięwzięciu różne organizacje zbierały dary na rzecz podopiecznych z domu dziecka. Dodatkowo studenci Politechniki Rzeszowskiej przekazali na licytację charytatywną 6 sztuk firmowych koszulek zespołu Formuła Student.

KH