Podstrona: Koncert z okazji 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Koncert z okazji 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej

2021-06-10 , red.  Marta Jagiełowicz
kategoria: Kultura
Koncert z okazji 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska w tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia swojej działalności. Z tej okazji Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje wydarzenie online, które patronatem objął prezydent Rzeszowa.

Opis wydarzenia

W czwartek 10 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się transmisja ze Studia Estrady Rzeszowskiej, dostępna na platformach YouTube oraz Facebook Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Podczas wydarzania będzie można wysłuchać wywiadu z legendą polskiego lotnictwa kapitanem Jerzym Makulą oraz występu wokalisty Baranovskiego. Ponadto koncert będzie można obejrzeć na specjalnie przygotowanych strefach na płycie rzeszowskiego Rynku, w restauracjach Lord Jack oraz Kozlovna.

Koncert ma być jednym z wydarzeń realizowanych w ramach obchodów 70. rocznicy działalności naszej uczelni. Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z pandemią Covid-19 studenci Politechniki Rzeszowskiej postanowili dostosować się do panujących warunków i z zachowaniem wszelkich obostrzeń zorganizować wydarzenie, dzięki któremu środowisko Politechniki Rzeszowskiej oraz społeczność Rzeszowa będzie mieć możliwość uczestniczenia w obchodach 70-lecia uczelni.