Podstrona: II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

2018-05-28
II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

W II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli uczestniczyło pięć drużyn reprezentujących stalowowolskie szkoły ponadgimnazjalne oraz drużyna studentów WMT. Zwyciężyło Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli.

Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu.

Po bardzo emocjonujących meczach grupowych i finałowych końcowa klasyfikacja drużyn wyglądała następująco:

• I miejsce: Liceum Ogólnokształcące im. KEN,
  • II miejsce: Centrum Edukacji Zawodowej,
  • III miejsce: Samorządowe LO,
  • IV miejsce: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej,
  • V miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1,
  • VI miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

Puchary dla najlepszych drużyn ufundowane zostały przez prezydenta miasta Stalowej Woli.

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz.