Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 20

22 Sie

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni na międzynarodowej konferencji

Aleksandra Kwiecień i Mateusz Rakieć z EUROAVIA Rzeszów na konferencji w Hong Kongu zaprezentowali dokonania koła z ostatnich zawodów w USA i otrzymali nagrodę za najlepszą prezentację.
16 Sie

Trwa akcja „Pokój dla Żaka”

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się akcja „Pokój dla Żaka", w ramach której Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

10 Sie

„POŁONINY” na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „KA-dans” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout i Wijnendale zaprezentuje piękne polskie tańce, połączone z żywiołową muzyką i barwnymi strojami.
09 Sie

420 tys. złotych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w konkursie...

Studenci z koła naukowego EUROAVIA Rzeszów oraz Legendary Rover Team otrzymali pieniądze z MNiSW na wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów.

07 Sie

Kolejny samolot dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej

Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej kupi nowy samolot do kształcenia zawodowego studentów pilotażu.
03 Sie

Łazik marsjański Politechniki Rzeszowskiej w habitacie LUNARES w Pile

Studenci z koła naukowego Legendary Rover Team od 19 do 20 lipca br. przebywali w habitacie księżycowo – marsjańskim LUNARES w Pile.

27 Lip

Zawody Formula Student Andorra 2018 z udziałem ekipy z Politechniki Rzeszowskiej

Studenci PRz Racing Team wywalczyli w poszczególnych konkurencjach II i III miejsce. Drużyna zdobyła również nagrodę specjalną „The most brave team".
25 Lip

Studenci Politechniki na targach lotniczych w Farnborough

Studenci Politechniki Rzeszowskiej brali udział w międzynarodowych targach lotniczych - Farnborough International Airshow 2018.

Archiwum wiadomości