Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 2

23 Lip

PRz Racing Team wziął udział w zawodach Formula Student Netherlands

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Formuła Student wzięli udział w zawodach Formula Student Netherlands, pierwszych w tym sezonie zawodach Formuły Student.
26 Kwi

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Studenci z Koła Naukowego Finansów i Zarządzania zajęli trzecie miejsce podczas sesji finałowej konkursu Ligi Akademickiej FINSIM.

11 Mar

Projekt architektoniczny sanatorium w Birczy

Studentka architektury w ramach pracy dyplomowej wykonanej pod kierunkiem prof. Marka Gosztyły stworzyła projekt architektoniczny sanatorium w Birczy.
24 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą zostać ambasadorami UE

Europejski Urząd Doboru Kadr zaprasza studentów do udziału w programie „Ambasadorowie Karier UE".

23 Lut

PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020.
02 Lut

HUMERO – innowacyjny projekt wykonany przez studentów WMT

Studenci w ramach działalności w Kole Naukowym Informatyki Przemysłowej zaprojektowali oraz wykonali prototypowe ramię robota przemysłowego.

29 Sty

mLegitymacja dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z elektronicznej wersji tradycyjnej legitymacji, czyli mLegitymacji.
29 Sty

Rusza kolejna edycja „Legii Akademickiej”

Zapraszamy zainteresowanych studentów uczelni publicznych i niepublicznych do składania deklaracji o uczestnictwo w projekcie.

Archiwum wiadomości