Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 15

23 Sie

Centrum Innowacji Erasmus HUB_Oferta Programu Erasmus

Spotkanie dotyczyło oferty programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz terminów aplikacji na poszczególne działania w Akcji 1 i w Akcji 2.
17 Sie

PRz Racing wygrało zawody w Czechach!

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zajęli 1. miejsce w klasyfikacji generalnej bolidów spalinowych, pokonując zespoły z całego świata.

07 Sie

Wolne miejsca na studiach stacjonarnych - rekrutacja uzupełniająca

Rejestracja w Systemie Internetowej Rekrutacji potrwa do 13 września 2023 r. do godz. 15.00.
21 Lip

Znaczący awans czasopism naukowych Politechniki Rzeszowskiej

Trzy czasopisma naukowe Politechniki Rzeszowskiej odnotowały znaczący wzrost punktacji, a cztery kolejne czasopisma znalazły się w nowym wykazie ogłoszonym przez MEiN.

20 Lip

PRz Racing na podium zawodów Formuła Student!

Wysokie wyniki uzyskane podczas zawodów umocniły zespół w czołówce najlepszych zespołów Formuły Student.
20 Lip

Graduacja zagranicznych absolwentów

Kolejni studenci z zagranicy ukończyli studia na Politechnice Rzeszowskiej, uzyskując prestiżowy dyplom uczelni technicznej.

19 Lip

XXVI Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”

W ramach konferencji odbyły się panele tematyczne nt. realizacji projektów badawczo-rozwojowych dotyczących współpracy nauki i przemysłu lotniczego oraz innych pokrewnych branż gospodarki.
14 Lip

Konkurs „Detal w Architekturze” edycja 2023

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej do udziału w wakacyjnym Konkursie „Detal w Architekturze” organizowanym przez Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych.

Archiwum wiadomości