Podstrona: Dziekan Wydziału Zarządzania członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dziekan Wydziału Zarządzania członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

2020-04-17
kategoria: Nauka
Dziekan Wydziału Zarządzania członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz,  Dziekan Wydziału Zarządzania znalazł się w gronie ekspertów I zespołu nauk społecznych Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy dyscyplinie - nauki o bezpieczeństwie oraz dyscyplinie - nauki prawne w kadencji 2020-2023.

Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją, działającą na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia. Podstawowymi celami działań Komisji są dbałość o spełnianie standardów jakościowych przyjętych dla szkolnictwa wyższego, nawiązujących do najlepszych wzorców obowiązujących w europejskiej i globalnej przestrzeni edukacyjnej oraz wspieranie uczelni publicznych i niepublicznych w procesie doskonalenia jakości kształcenia a także budowania kultury jakości.