Podstrona: Cykl warsztatów dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Cykl warsztatów dla studentów

2022-11-09 , red.  Aneta Rembisz
Uczestnicy spotkania,

Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie przygotowało bezpłatne, certyfikowane warsztaty dla studentów. W pierwszych z cyklu warsztatach wzięli udział studenci z wszystkich wydziałów naszej uczelni.

Wydarzenie otworzyli prorektor ds. nauki Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Maciej Karasiński oraz p.o. kierownika Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie Piotr Moroch. W spotkaniu uczestniczyli również pracownicy Centrum Komunikacji i Kultury Akademickiej naszej uczelni.

Pierwszy warsztat był poświęcony tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. Spotkania będą się odbywać cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat.

Tematy kolejnych spotkań:

• 3 listopada 2022 r. „Dokumenty aplikacyjne – zareklamuj siebie”,
  • 1 grudnia 2022 r. „Autoprezentacja – świadome kreowanie siebie”,
  • 5 stycznia 2023 r. „Kompetencje przyszłości”,
  • 2 lutego 2023 r. „Podstawy efektywnej komunikacji”,
  • 2 marca 2023 r. „Zarządzanie sobą w czasie”,
  • 13 kwietnia 2023 r. „Pokonaj stres podczas rekrutacji”,
  • 11 maja 2023 r. „Co warto wiedzieć o dzisiejszym rynku pracy”,
  • 1 czerwca 2023 r. „Mobilność w obszarze europejskiego rynku pracy – usługi sieci Eures”.