Podstrona: Bolid Politechniki Rzeszowskiej na Konferencji Nowych Technologii w Warszawie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Bolid Politechniki Rzeszowskiej na Konferencji Nowych Technologii w Warszawie

2018-10-23
Bolid Politechniki Rzeszowskiej na Konferencji Nowych Technologii w Warszawie

Członkowie Koła Naukowego PRz Racing Team wzięli udział w XVII edycji DPS FORUM - Konferencji Nowych Technologii, która 17 października odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie miało na celu prezentację innowacyjnych produktów firm oraz kół naukowych.

Uczestnicy i goście DPS FORUM to przedstawiciele świata biznesu, którzy od lat prowadzą firmy, to także założyciele startupów, kadra akademicka, studenci i absolwenci uczelni technicznych oraz artystycznych. Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów.

- Podczas konferencji zaprezentowaliśmy drugi samochód wyścigowy Politechniki Rzeszowskiej (Bolid PMT_02), jego nową konstrukcję i rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskiwanie dużo lepszych osiągów - mówi Bartłomiej Zacharaprzewodniczący Koła Naukowego PRz Racing Team.

DPS FORUM to jedno z ważniejszych w Polsce wydarzeń poświęconych oprogramowaniu i rozwiązaniom informatycznym dla przemysłu, edukacji i biznesu.