Podstrona: 28. edycja Rzeszowskich Juwenaliów – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

28. edycja Rzeszowskich Juwenaliów – zaproszenie

2023-03-28 , red.  Anna Worosz
Uczestnicy konferencji prasowej,

Już wkrótce rozpocznie się największy festiwal kultury studenckiej na Podkarpaciu, czyli 28. edycja Rzeszowskich Juwenaliów. Rusza w kwietniu i potrwa do 14 maja. Dzięki różnorodności wydarzeń w juwenaliowym kalendarzu oczekiwania nawet najbardziej wymagającego grona odbiorców z pewnością zostaną zaspokojone. O szczegółach studenckiego święta opowiedzieli organizatorzy podczas konferencji prasowej.

Tegorocznym Rzeszowskim Juwenaliom będą towarzyszyć dodatkowe wydarzenia organizowane przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytet Rzeszowski, takie jak: „Kill me with the MUSIC"x – konkurs muzyczny, którego zwycięzcy będą mieli okazję zagrać na scenie tegorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów oraz KultURaliów, gra terenowa, konferencja naukowa, turniej naukowy i różnego rodzaju szkolenia. To cykl inicjatyw towarzyszących, którym przyświeca idea promowania naukowej, kulturalnej, sportowej i biznesowej aktywności studentów oraz rozwoju interdyscyplinarnego.

Wielki Koncertowy Finał

Tradycyjnie, punktem kulminacyjnym tegorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów będzie Wielki Koncertowy Finał na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Na scenach wystąpią takie gwiazdy, jak: GIBBS, Zalewski, Bajm, Łydka Grubasa, Maryla Rodowicz, Kabe i Miszel, Gromee, DJ Juicy M, O.S.T.R, Kult, Malik Montana. Dla uczestników przewidziano również strefę gastronomiczną oraz wesołe miasteczko.

Wydarzenie swoim patronatem objęli: Rektor Politechniki Rzeszowskiej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszów oraz Prezydent Miasta Stalowa Wola.

Ceny biletów

PULA 1. do 9 kwietnia:

• bilet ulgowy jednorazowego wstępu 12 maja - 20 zł
  • bilet ulgowy jednorazowego wstępu 13 maja - 20 zł
  • karnet ulgowy - 40 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 12 maja - 40 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 13 maja - 40 zł
  • karnet - 80 zł

PULA 2. od 10 kwietnia do 16 kwietna:

• bilet ulgowy jednorazowego wstępu 12 maja - 25 zł
  • bilet ulgowy jednorazowego wstępu 13 maja - 25 zł
  • karnet ulgowy - 45 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 12 maja - 45 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 13 maja - 45 zł
  • karnet - 90 zł

PULA 3. od 17 kwietnia:

• bilet ulgowy jednorazowego wstępu 12 maja - 30 zł
  • bilet ulgowy jednorazowego wstępu 13 maja - 30 zł
  • karnet ulgowy - 50 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 12 maja - 50 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 13 maja - 50 zł
  • karnet - 99 zł

PULA 4. od 1 maja

• bilet ulgowy jednorazowego wstępu 12 maja - 30 zł
  • bilet ulgowy jednorazowego wstępu 13 maja - 30 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 12 maja - 50 zł
  • bilet jednorazowego wstępu 13 maja - 50 zł

Bilety w przedsprzedaży od 30 marca będzie można kupić na stronie www.ebilet.pl oraz stacjonarnie w punkcie „Indeks” przy al. Powstańców Warszawy 12, budynek V.